Muslera gidecek mi? Sözleşmesi sezon sonunda bitiyor...
Muslera gidecek mi? Sözleşmesi sezon sonunda bitiyor...
Galatasaray'ın başarılı kalecisi Fernando Muslera'nın sözleşmesi sezon sonunda bitecek.

Muslera ne zaman, hangi takıma gidecek?

2011 yazında Galatasaray'a transfer olan Fernando Muslera'nın, kulüpte elde ettiği başarılar sayesinde tarihine önemli bir katkıda bulunduğu belirtiliyor.

Muslera'nın şu anki sözleşmesi sezon sonunda sona eriyor ve Galatasaray yönetiminin sözleşmeyi uzatma niyetinde olduğu ifade ediliyor. Ancak, Uruguay'dan gelen iddialara göre Muslera'nın gelecek sezon hangi takımda oynayacağı konusunda belirsizlikler bulunuyor.

13 yılda 15 kupa

Muslera, Galatasaray'da geçirdiği 13 yıl boyunca toplam 15 kupa kazandı. Bu başarılar arasında 6 Süper Lig şampiyonluğu, 5 Türkiye Kupası ve 4 Süper Kupa bulunuyor.

Ayrıca, Galatasaray'da en çok forma giyen dördüncü oyuncu olma unvanını elde etti.

Nacional'a mı gidecek?

Nacional'a mı gidecek?

Uruguay'dan gelen flaş transfer iddialarına göre, Nacional takımı Muslera'nın transferi için girişimlerde bulunuyor.

Nacional'e yakınlığıyla bilinen gazeteci Gonzalo Corbo'ya göre, Nacional, Muslera'nın dönüşü için çalışmalar yapıyor.

Diğer bir gazeteci Sebastián Eguren ise Muslera'nın Galatasaray'daki sezonu tamamlama niyetinde olduğunu ve bu transferin karmaşık olduğunu belirtiyor.

Galatasaray Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur ise, sezon sonuna doğru Muslera'nın durumunu değerlendireceklerini açıklamış. Timur, Muslera'nın Galatasaray için önemli bir figür olduğunu ve ayrılma sürecinin kolay olmayacağını dile getirmiş.

Son olarak, Galatasaray yönetimi Muslera'nın sözleşmesini uzatma konusunda istekli görünüyor. Muslera'nın sezon sonunda sona erecek kontratı ile ilgili olarak henüz başka bir kulüple görüşmediği iddia ediliyor.

Yorumlar

https://www.gstvonline.org/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!