Galatasaray'dan yeni bir transfer haberi: Dybala'nın peşinde...
Galatasaray'dan yeni bir transfer haberi: Dybala'nın peşinde...
Galatasaray bu kez de Roma'nın Arjantinli yıldızı Dybala'yı transfer etmek istiyor.

Galatasaray Dybala'nın peşinde...

Galatasaray, transfer çalışmalarını sürdürürken, dikkatleri dünya çapında ünlü futbolcu Paulo Dybala'ya çevrildi.

Sezon sonu hedeflerini belirleyen yönetim, ara transfer dönemine büyük önem veriyor. Teknik direktör Okan Buruk'un raporu doğrultusunda eksik bölgeler tespit edilmişti.

Hakim Ziyech'in ayrılık ihtimali gündemde. Chelsea'den sezon başında kiralanan Ziyech'in, Afrika Uluslar Kupası için Fas Milli Takımı'nda yer alacak olması, Galatasaray'ın transfer planlarını etkiliyor. Sarı-kırmızılı yönetimin, Ziyech konusunda Arabistan Ligi ekipleriyle transfer görüşmeleri yaptığı iddia ediliyor.

Ziyech'in ayrılma ihtimali üzerine harekete geçen Galatasaray, transfer listesine Roma'nın Arjantinli yıldızı Dybala'yı ekledi. Teknik direktör Okan Buruk'un favorisi olan Dybala için tüm şartlar zorlanacak.

Transferdeki son gelişmeye göre, Dybala'nın Roma'daki sözleşme detayları belli oldu. Ünlü gazeteci Fabrizio Romano'ya göre, Dybala'nın İtalya dışındaki bir takıma transfer olabilmesi için sözleşmesindeki serbest kalma maddesi 12 milyon euro olarak belirlendi. Galatasaray, Arjantinli yıldızı ikna edip bu ücreti ödeyerek transferi tamamlayabilir. Dybala'nın sözleşmesindeki bu madde, 15 Ocak'a kadar aktif durumda bulunuyor.

Yorumlar

https://www.gstvonline.org/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!