Galatasaray’da Erden Timur transfer durumuna dair açıklamada bulundu
Galatasaray’da Erden Timur transfer durumuna dair açıklamada bulundu
Turkuvaz Medya Spor Zirvesinda sorulara yanıt veren Erden Timur, transfer durumuna dair açıklamada bulundu.

Galatasaray’da Erden Timur’dan transfer açıklaması!

Galatasaray Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur, ödül töreninde önemli açıklamalarda bulundu. Kerem Aktürkoğlu, Sacha Boey, Abdülkerim Bardakcı, Muslera ve Icardi'ye verilen ödülleri sahne alarak teslim alan Timur, transfer konularına da değindi.

Timur, A Spor yorumcusu Levent Tüzemen'in devre arasındaki transfer beklentileriyle ilgili sorusuna şu şekilde cevap verdi: "Bu konuda herhangi bir görüşme veya planlama yapmıyoruz. Şu an için bir şey söylemek zor. Ancak, takımımız var ve elimizdeki imkanlar ölçüsünde transferler yapabiliriz. Yine de çok umutlu olmamakta fayda var. Okan Hoca şu ana kadar bu yöne bir ilgi göstermedi gibi görünüyor, belki de istemiyor."

Okan Buruk ise transfer konusundaki planları hakkında şunları dile getirdi: "Transfer dönemi biraz daha geç başlayacak gibi görünüyor. Ancak bu süre zarfında detaylı bir plan yapacağız. Elimizdeki mevcut oyuncuları en iyi şekilde kullanmak istiyoruz. Birçok yetenekli oyuncumuz var ve onlardan faydalanmayı düşünüyoruz. Herkes kadrosunu güçlendirmek isteyecektir, ancak en mantıklı ve doğru stratejiyi belirleyerek bu süreci yönetmeye çalışacağız."

Yorumlar

https://www.gstvonline.org/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!