Kullanım Şartları

1. Giriş

Bu web sitesi, Galatasaray ile ilgili haber ve içerikler sunmaktadır. Bu Kullanım Şartları, gstvonline.org web sitesini (bundan böyle "Site" olarak anılacaktır) kullanımınızı düzenlemektedir. Site'yi kullanarak, bu Kullanım Şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

2. Telif Hakları ve İçerik Kullanımı

Site'de yer alan tüm içerikler (metin, grafik, logo, ses, video vb.) gstvonline.org ve/veya lisans verenlerine ait değildir ve telif hakları ilgili sitelerin belirlediği hukuki çerçevede korunmaktadır. Kullanıcılar, Site içeriğini kişisel ve ticari olmayan amaçlar için kullanabilir. Ancak, içeriğin herhangi bir şekilde değiştirilmesi, yayınlanması, transfer edilmesi, yeniden satılması veya başka herhangi bir ticari amaçla kullanılması kesinlikle yasaktır.

3. Kullanıcı Yükümlülükleri

Kullanıcılar, Site'yi yasalara uygun şekilde kullanmayı kabul eder. Irkçı, nefret söylemi, küfür içeren, başkalarının haklarını ihlal eden yorum ve içeriklerin paylaşılması yasaktır.

4. Sorumluluk Reddi

Site içeriğinin doğruluğu, güncelliği ve eksiksizliği konusunda herhangi bir garanti verilmemektedir. Site, içerikte oluşabilecek hatalardan veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden sorumlu tutulamaz.

5. Gizlilik Politikası

Kullanıcıların Site üzerinde paylaştıkları kişisel veriler, Gizlilik Politikamıza uygun şekilde işlenecektir. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.

6. Değişiklikler

GStvonline.org, bu Kullanım Şartlarını önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler, Site'de yayınlandığı andan itibaren geçerli olacaktır.

7. İletişim

Bu Kullanım Şartları ile ilgili herhangi bir sorunuz olması durumunda, lütfen [email protected] aracılığıyla bizimle iletişime geçiniz.

8. Yürürlük ve Yargı Yetkisi

Bu Kullanım Şartları, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (K.K.T.C.)'nin yasalarına tabidir. Taraflar, bu Şartlar ile ilgili her türlü anlaşmazlıkta K.K.T.C. mahkemelerinin yetkisini kabul eder.

Son Güncelleme Tarihi: 10.12.2023